/ Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

Rekabetiniz İçin Dayanıklı ve Üretken Makineler
Vizyonu, yenilikçi yapısı ve ürün geliştirme süreçleriyle tasarlanmış, Türkiye’ nin en iyi komponentleriyle hayat bulmuş ve modern üretim tesislerinde titizlikle inşa edilmiş HMS ürünleri kalite ve endüstride liderlik tutkusunun bir bileşimidir.

Yıllara meydan okuyan kuvvetli konstrüksiyon yapısı, üretkenlik yarışında avantaj sağlayan sistemleri, akılcı tasarımlarla ele alınmış kolay kullanım sunan dizaynı ile HMS 36 yıldır çözümleriyle kullanıcılarına verdiği rekabet gücü sözünü yerine getirir.

Ürün Hattı

HMS ürün hattında; profesyonel serpme işlemi saglayan 5 tip gübre serpme makineleri ve ekim ihtiyaçlarına çözüm sağlayan 5 tip ekim makineleri ve ürün hattına yeni eklenen 2 farklı model pnömatik ekim makinesi ile beraber toplamda 12 çeşit tarım makinesi mevcuttur.

Servis Desteği

HMS servis desteği, sürekli ve yüksek üretkenlik sözümüzün tamamlayıcısı olmak amacıyla Türkiye’ nin birçok noktasında yaygın olarak servise hazırdır.

Makineninizin servis süresince hizmet dışı kalacağı zamanı en düşük seviyede tutmak için konusunda uzman ekibimiz, servis istasyonlarımız, mobil araçlarımız, gerekli donanım ve yedek parçayı kullanımınıza sunmaktadır.